Srednja škola Manero s pravom javnosti organizira svakodnevno radnim danom od 9-13 sati Dane otvorenih vrata Srednje škole Manero s pravom javnosti. Pozivamo Vas da nas posjetite, i upoznate se sa našim programom opće gimnazije, nastavnicima, načinom rada te aktivnostima Srednje škole Manero s pravom javnosti. Na jednom mjestu dobit ćete sve informacije o priznatom svakom studiju te saznati zašto je Srednja škola Manero s pravom javnosti Vaš najbolji odabir za daljnje školovanje!

Osnovnoškolci će imati priliku upoznati što ih čeka jednoga dana kada se upišu na Srednju školu Manero s pravom javnosti, a i roditelji će moći saznati na koji način i gdje njihova djeca provode svoje vrijeme, jer je za tu djecu Srednja škola Manero s pravom javnosti postala  njihov drugi dom.

Za više informacija i dogovor o terminu posjete Srednjoj školi Manero s pravom javnosti, molimo kontaktirajte nas!

Branka Šaškin
branka.saskin@vpsvisnjan.hr